Milí rodiče,
rádi bychom Vás informovali o další fázi digitalizace školní agendy prostřednictvím školního systému EDUPAGE, který Vám rodičům, i nám učitelům, přináší potřebný komfort spojený s využitím digitálních technologií.
Již dnes využíváme Edupage jako moderní informační systém, který zpracovává část školní agendy, především evidenci žáků, docházku a třídní knihu. Rádi bych systém rozšířili o elektronickou žákovskou knížku, elektronické omluvenky a systém elektronické komunikace.

Jak budete školní systém EDUPAGE využívat?

Do systému Edupage se přihlásíte pomocí uživatelského jména a hesla, které Vám bude zasláno třídním učitelem na Váš email. Pokud uvedete třídnímu učiteli oba emaily (otec, matka), budou vygenerovány dva účty. Současně bude zaslán přístup i žákovi na jeho školní email. Je bezpodmínečně nutné, sdělit třídnímu učiteli aktuální email, na který Vám přijdou přístupové údaje a kde v případě potřeby najdete odkaz na změnu Vašeho hesla!

Prosíme, nesdělujte své přihlašovací údaje Vašim dětem, nedovolujte jim do EduPage vstupovat přes Váš účet, mají svůj vlastní!

Přihlásit se můžete na libovolném počítači s přístupem k síti internet. Do internetového prohlížeče zadáte URL adresu https://zs1nmnm.edupage.org, dále přihlašovací jméno a heslo. Do svého mobilního telefonu si také můžete stáhnout mobilní aplikaci Edupage a to pro platformu Android i Apple.

Co v aplikaci nově uvidíte?

  • docházku žáka/žákyně v třídní knize
  • známky z průběžné klasifikace
  • kázaňská opatření, pochvaly a poznámky
  • zprávy a nástěnku s informacemi od třídního učitele

Elektronickou žákovskou knížku, elektronické omluvenky a systém elektronické komunikace začneme společně využívat od 13. 2. 2023.

V případě nejasností a problémů s používáním systému Edupage pište na adresu miroslav.slama@zs1.nmnm.cz , případně využijte stránku s návody na adrese https://www.ucimeseit.cz/edupage