Vážené kolegyně, vážení kolegové, 

v první řadě bychom vám chtěli poděkovat za zájem o uspořádání školních kol Pythagoriády a pogratulovat k postupu žáků do okresního kola. V příloze zasíláme propozice a prezenční listiny žáků postupujících do okresního kola. Žáky není potřeba nikam dále přihlašovat.

Okresní kola soutěže se bude konat polodistanční elektronickou formou.

Termín soutěže je stanoven na úterý 22. listopadu 2022 od 9:00 hodin, kdy se společně připojíme.

Je potřeba v ten den vyhradit pro soutěž místnost a počítač s webkamerou pro videokonferenci. Soutěžení žáků z domova nebude povoleno, všichni soutěží pod dohledem pověřené osoby.

Soutěžit se bude v domovských školách, žáci dostanou tištěnou verzi zadání, do které budou psát, po uplynutí 60 minut pro řešení následuje čas pro naskenování prací na email revay@activezdar.cz

Zasíláme vám odkaz na videokonferenci i zkušební připojení:

Schůzka Microsoft Teams

Připojit se přes počítač nebo mobilní aplikaci

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

ID schůzky: 350 387 856 029
Přístupový kód: vnxvSk

Stáhnout Teams | Připojit se na webu

Tento odkaz bude v průběhu samotné soutěže sloužit ke spojení s učiteli na zapojených školách. Prostřednictvím videokonference proběhne zahájení, prezence i sledování průběhu soutěže.

Po zahájení soutěže stanovíme čas konce písemné části (60 minut). V průběhu této části by mělo být zařízení s videokamerou nastavené tak, aby bylo vidět na žáky. Po uplynutí 60 minut nastává druhá fáze – naskenování prací. Školy, které budou mít vše odesláno se mohou z videokonference odpojit. Zpět budeme kontaktovat školy, které zašlou nekompletní nebo nečitelné práce.